Odborný referent pro doktorské studium

Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá odborného referenta pro doktorské studium

Náplň práce: administrativní podpora agendy doktorandů (studentů PhD studia)

• komunikace se studenty, garanty studijních programů a administrativou fakulty
  • organizace přijímacích řízení, státních zkoušek a obhajob
  • administrace stipendií ve spolupráci se správci rozpočtů

Základní požadavky: hledáme osobu s velkou mírou samostatnosti, systematičnosti a schopností efektivní komunikace

• VŠ nebo SŠ vzdělání
  • dobrá znalost AJ, včetně emailového kontaktu se zahraničními akademiky
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, případně Google Docs, LibreOffice apod.)
  • vstřícnost, ochota, trpělivost, spolehlivost; schopnost vyhledávat a podávat přesné informace
  • samostatný, aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci, administrativní zdatnost, schopnost práce v časovém tlaku, schopnost řešit několik problémů současně
  • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem

Výhodou je:

• zkušenost s administrativou vysokých škol, popř. agendou PhD studia
  • znalost PhD studia jako takového
  • schopnost automatizovat práci s daty, např. v tabulkovém procesoru (Excel, Google Sheets apod.)

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání a možností flexibilní pracovní doby a občasné práce z domova
  • samostatnou práci v přátelském a inspirujícím prostředí na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • zajímavé platové podmínky: nástupní plat 32-40 v závislosti na kvalifikaci a předchozích zkušenostech (+bonusové odměny podle kvality a výkonu práce)
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • nástup možný ihned či dle vzájemné dohody

Katedra kybernetiky (cyber.felk.cvut.cz) je internacionální vědecko-výzkumné pracoviště s rozsáhlými mezinárodními kontakty. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem do 15. 10. 2021 na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

Za obsah zodpovídá: Helena Houšková