Samostatný odborný referent

Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá samostatného odborného referenta

Náplň práce:

  • administrace výzkumných projektů:
    • národních i mezinárodních dotačních projektů (grantů) různých poskytovatelů (např. GAČR, TAČR, MŠMT, H2020 apod.), ve fázi návrhu a realizace
    • finanční řízení a sledování rozpočtu
    • příprava finančního vyúčtování a podkladů pro finanční audit projektů
    • komunikace s poskytovatelem i administrativou fakulty
    • organizační zajištění pracovních schůzek projektů
  • další administrativní činnosti dle potřeby, například:
    • příprava podkladů pro personální agendu projektů
    • znalost/zastupitelnost agendy služebních cest, hostů a objednávek
    • organizační podpora akcí katedry

Základní požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • aktivní znalost AJ
  • základní znalost principů účetnictví
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, Google Docs apod.)
  • systematický přístup k řešení problémů
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • spolehlivost, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, administrativní zdatnost
  • schopnost řešit několik problémů souběžně
  • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

Výhodou je:

  • znalost principů financování vysokých škol, právní povědomí
  • zkušenosti s finanční a administrativní podporou grantů, výzkumných projektů, popř. s organizací akcí s rozsáhlejší administrativní náročností (např. konferencí, seminářů, kurzů, administrace podřízených oddělení)
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • znalost základů automatizace opakujících se činností

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání a možností občasné práce z domova
  • možnost pružné pracovní doby, případně i zkráceného úvazku.
  • samostatnou a zodpovědnou práci na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • osobní a profesní rozvoj v tvůrčím prostředí, včetně případného zaučení
  • aktivní zapojení do excelentních tuzemských i mezinárodních výzkumných projektů
  • zajímavé platové podmínky: nástupní plat 34-50+ v závislosti na kvalifikaci a předchozích pracovních zkušenostech (+bonusové odměny podle kvality a výkonu práce)
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • nástup možný ihned či dle vzájemné dohody

Katedra kybernetiky (cyber.felk.cvut.cz) je internacionální vědecko-výzkumné pracoviště s rozsáhlými mezinárodními kontakty. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem do 15.10.2021 na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.

Za obsah zodpovídá: Helena Houšková