Valeo ČVUT stipendium

Stipendium Valeo – Smart technology for smarter cars Stipendium ve výši 120.000 Kč našeho partnera Valeo.
Jsi student prvního ročníku magisterského programu Otevřené informatiky, nebo Kybernetiky a robotiky?
Jsi nadšený do technologie, silný v matematice, fyzice či programování se zájmem souvisejícím s vývojem samoříditelných aut?
Pokud Tvé odpovědi jsou ANO, tak VALEO CTU SCHOLARSHIP je určený pro Tebe!
  • Dvouleté stipendium ve výši 60.000 Kč za rok, vyplácené v měsíčních splátkách univerzitou*
  • Příležitost získat zkušenosti během placené stáže ve VALEO R&D centru v Praze.
  • Příležist propojení diplomové práce s inovačními technologiemi ve Valeu.

* částka je celková suma, stipendium je poskytováno studentovi v měsíčních splátkách Českým vysokým učením technickým.

Pro více informací o stipendiu a pro podání přihlášek, kontaktujte prosím pí. Janu Kostlivou (jana.kostliva@fel.cvut.cz)

Přihlášky přijímáme do 15. října 2018.

www.valeo.cz