Tým dr. Martina Sasky hledá studenty pro účast v prestižní mezinárodní soutěži MBZIRC v Abu Dhabi, kde se zúčastní:
Challenge 1 – autonomní přistání helikoptéry na jedoucím vozidle a
Challenge 3 – kooperativní sběr statických a pohybujících se objektů skupinou helikoptér.

Pro doplnění našeho týmu potřebujeme zájemce o:
– stavbu bezpilotních helikoptér,
– počítačové vidění a zpracování dat z palubních senzorů,
– řízení a stabilizaci autonomních helikoptér,
– plánování pohybu helikoptér a plánování úloh pro více kooperujících robotů,
– řízení helikoptér s využitím dat z palubní kamery.

Nabízená témata je možná řešit i v rámci individuálních projektů, bakalářských a diplomových prací. V případě úspěšné integrace do týmu a práce nad rámec studentských povinností možnost podpory formou stipendia a placené účasti na soutěži v Abu Dhabi.
Další informace o tématech a členech týmu zde.
Případní zájemci se mohou s tématy a vybavením pro soutěž blíže seznámit v rámci dne otevřených dveří laboratoře:
Kdy: 16.6.2016 ve 14:00 a 21.6.2016 v 10:00
Kde: KN:E-130 (budova E, Karlovo náměstí).
Případně na individuální schůzce. Kontakt: Dr. Martin Saska, martin.saska@fel.cvut.cz.