Kompletní medailová kolekce pro tým dr. Martina Sasky ze soutěže Mohamed Bin Zayed International Robotics Challenge v Abu Dhabi

Vitezne foto MBZIRCPo dvoudenním závodě soutěže Mohamed Bin Zayed International Robotics Challenge v Abu Dhabi získal tým ČVUT FEL (doplněný o zástupce americké University of Pennsylvania a britské University of Lincoln) pod vedením Dr. Sasky 1. místo v disciplíně kooperativní sběr předmětů pomocí skupiny autonomních helikoptér a 2. místo v kategorii autonomní přistání na vozidle. Díky tomuto úspěchu dostal tým „divokou kartu“ – možnost startu v soutěži Grand Challenge, kde spolu s kolegy z italské univerzity v Padově vybojoval bronz. Moc gratulujeme.
O úspěchu informují také např. novinky.cz, seznam.cz nebo zpravy.e15.cz. Podrobné info je také na stránkách fakulty.