Administrativní pracovník pro skupinu MRS

Katedra kybernetiky FEL ČVUT hledá administrativního pracovníka (asistent/ka pro skupinu MRS)

Náplň práce

• administrativně koordinační podpora výzkumné skupiny Multirobotické systémy (http://mrs.felk.cvut.cz/) : asistence s administrativními úkoly, koordinace pracovních výjezdů skupiny, příprava marketingových podkladů, organizace účasti na veletrzích v ČR i zahraničí.
  • Marketingová a PR podpora skupiny. Správa sociálních sítí skupiny, aktualizace obsahu webu, úpravy videí a katalogizace fotografií.

Základní požadavky:

• VŠ vzdělání
  • výborné organizační schopnosti
  • schopnost práce na PC (výborná znalost Microsoft Office, apod.)
  • komunikativní AJ (dobrý psaný i mluvený projev)
  • dobrý psaný projev v ČJ (schopnost editovat a korigovat psaný text)
  • ochota se učit novým věcem v oblasti PR a marketingu (dosavadní zkušenost není podmínkou)
  • vstřícnost, ochota, trpělivost, spolehlivost; schopnost vyhledávat a podávat přesné informace
  • samostatný, aktivní, systematický a pečlivý přístup k práci, administrativní zdatnost, schopnost práce v časovém tlaku, schopnost řešit několik problémů současně

Výhodou je:

• schopnost psát a korigovat technické texty
  • ekonomické vzdělání nebo znalost marketingu
  • základní znalost střihu videa

Nabízíme

• 6 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody ČVUT
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání a možností flexibilní pracovní doby
  • samostatnou práci v přátelském a mladém mezinárodním kolektivu, inspirující prostředí na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé, častá komunikace v angličtině
  • zajímavé platové podmínky: nástupní plat v rozmezí 35-42.000 Kč hrubého měsíčně v závislosti na kvalifikaci a pracovních zkušenostech (+bonusové odměny podle kvality a výkonu práce)
  • pracoviště na dobrém dopravním spojení v centru – Praha 2
  • vhodné i pro absolventy nebo studenty posledního ročníku VŠ
  • nástup dle vzájemné dohody (možno ihned)

Katedra kybernetiky (cyber.felk.cvut.cz) je mezinárodní vědecko-výzkumné pracoviště s mnoha pracovními kontakty po celém světě. Je největší katedrou na FEL ČVUT.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem na emailovou adresu kristina.lukesova@fel.cvut.cz.