Prof. Jiří Matas je spoluautorem nejlepšího článku konference BMVC 2022

Kolektiv autorů včetně prof. Jiří Matas získal tento týden na 33. British Machine Vision Conference cenu za nejlepší článek.

Cena byla udělena za článek Trans2k: Unlocking the Power of Deep Models for Transparent Object Tracking, na němž se podíleli následující autoři: Alan Lukezic (Univerzita v Lublani), Žiga Trojer (Univerzita v Lublani), Jiří Matas (České vysoké učení technické v Praze) a Matej Kristan ( Univerzita v Lublani).
British Machine Vision Conference (BMVC) je výroční konference British Machine Vision Association (BMVA) o strojovém vidění, zpracování obrazu a rozpoznávání vzorů. Jedná se o jednu z hlavních mezinárodních konferencí o počítačovém vidění a souvisejících oblastech pořádaných ve Spojeném království.