Týmy našich zaměstnanců a studentů nejlepší v letošní výzvě Do práce na kole

Zaměstnanci a studenti naší katedry se zapojili pod firemním profilem „ČVUT v Praze“ do letošní celostátní výzvy, která se konala od 1. do 31. května a která motivovala k cestování na kole, koloběžce, pěšky či poklusem. Týmy o velikosti dvou až pěti zaměstnanců a studentů po celý měsíc nahrávaly do systému kilometry, které najezdily, uběhly nebo nachodily pěšky. Účastníci výzvy tak přispěli díky svým nahraným trasám z aplikací k rozvoji města a pohybu po něm, což bude mít vliv na rozvoj bezpečné a komfortní městské (cyklo)dopravy.

Nejlepším z ČVUT se stal tým s názvem „Kyborgové“, jehož členové Martin Pecka, Miroslava Husáková, Jonáš Šerých, Denys Rozumnyi a Tomáš Jeníček v květnu nahráli celkem 1121 km. Na druhém místě skončil tým „Pohodáři2“ s 1114 km a třetí tým „MRS“ s 982 km.

Výzvy se účastnilo z ČVUT celkem 58 zaměstnanců a studentů, kteří vytvořili 15 týmů a společně najezdili, naběhali a nachodili 8282 km.

Úspěšné týmy byly odměněny dárkovým balíčkem ČVUT v Praze.
Gratulujeme!