void* 2023

Zajímá vás, jaký výzkum během studia můžete dělat? Blíží se vám výběr závěrečné práce? Nebo hledáte letní brigádu ve škole? Právě pro vás je akce void*!

Druhý ročník akce void* se bude konat 18. května 2023 od 13:00 do 18:00 na Karlově náměstí. Na akci potkáte nejen spolužáky, ale i vyučující a výzkumníky z různých laboratoří, které se podílejí na výuce na FELu. Void* je primárně určený pro studenty druhých ročníků bakaláře a prvního ročníku magistra OI, KYRu, SITu a LEBu, ale vítáni jsou všichni.

A co od akce čekat? Kromě toho, že zjistíte, jaký výzkum se ve škole dělá, budete mít možnost domluvit si téma závěrečné práce, semestrálního projektu, letní stáže nebo dokonce částečného úvazku.

Ani letos nebude chybět občerstvení! Aby se na vás ale dostalo, tak se předem registrujte. Oproti QR kódu z registrace dostanete klobásu (nebo sýr pro vege). A co udělat pro pivo? Zajímejte se o možnosti spolupráce a témata závěrečných prací u jednotlivých vystavujících laboratoří!

Registrujte se!