Slavnostní otevření učebny Robolab

Na katedře kybernetiky jsme vytvořili novou laboratoř pro výuku robotických předmětů. Zveme vás na její slavnostní otevření!

Kdy: 10. října 2018 ve 13:00 hod
Kde: Místnost KN:E-130, 1. patro, budova E, FEL ČVUT, Karlovo nám. 13, Praha 2
Abychom mohli zajistit adekvátní množství občerstvení, prosíme Vás o včasnou registraci!

Laboratoř tvoří místnosti KN:E-129 až KN:E-131. Byly sem přesunuty průmyslové roboty a Turtleboty, které byly původně umístěny v různých laboratořích roztroušených po budově. Vzniklo tak kompaktní centrum na místě, kolem kterého studenti často chodí do počítačové laboratoře KN:E-132. V laboratoři bude probíhat výuka předmětů Robotika, Autonomní robotika, Mobilní a kolektivní robotika a Laboratoře robotiky. Všem studentům přejeme, ať se jim v nové laboratoři dobře studuje a experimentuje!

Jak k nám

Sussman, professor i gynækologi ved Johns Hopkins University School om medicin, sagde det i en pressemeddelelse. “Vi håber, at flibinserin vil vise sig at være et kraftfuldt værktøj pille for kvinder med HSDD og vil være i stand til at vende patologierne forbundet med lidelsen.